Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Після oгoлoшeння рeзультaтів aкції Oргкoмітeт бeрe нa сeбe зoбoв’язaння прoтягoм нaступнoгo рoку з мeтoю популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію. Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – 7chudes.in.ua
У новій акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, візьмуть участь ті міста та містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє історико-архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів. Етапи проведення акції:
27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Уся інформація про перебіг акції буде оприлюднюватися на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua І етап (1 березня – 1 червня 2016 року): прийом заявок на участь в акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо. Інтернет-голосування на офіційному сайті. Анкетування ста експертів. Презентації цих об’єктів та прес-тури.
УМОВИ УЧАСТІ в акції Це V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». У попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.). Презентація акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» відбулася 1 березня 2016 року на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.