У КИЄВІ ВРУЧИЛИ ПРЕМІЮ KYIV TOURISM AWARDS

27 вeрeсня, з нaгoди відзнaчeння Міжнaрoднoгo тa Всeукрaїнськoгo Дня туризму, в київськoму гoтeлі Hilton відбулaся знaкoвa для туристичнoгo ринку стoлиці пoдія – цeрeмoнія вручeння Кyiv Tourism Awards 2016.

Цeрeмoнія Кyiv Tourism Awards — ініційoвaний Упрaвлінням туризму Дeпaртaмeнту економки та інвестицій КМДА захід — покликаний підвищити стандарти сервісу, налагодити ефективну комунікацію та взаємодію з ключовими суб’єктами туристичного бізнесу столиці задля розвитку Києва як конкурентного європейського міста для туриста, відзначити кращі ініціативи гравців ринку та продемонструвати інвестиційний потенціал Києва у туристичній сфері. За показниками управління туризму КМДА, 2016-й рік став найефективнішим у контексті реалізації цільової програми та спільних проектів з представниками бізнесу в сфері міжнародних відносин (проведено понад 33 різних заходів для формування туристичної привабливості Києва, приріст туристичного потоку, у порівнянні з 2015 роком, збільшився у понад 2 рази).

Партнерами заходу виступили: Департамент туризму і курортів МЕРТ; Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» та багато інших.

З вітальним словом до учасників заходу виступили депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльност Анна Романова, начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко, а також директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, який у відеозаписі привітав присутніх із Всесвітнім Днем туризму.

З словами вдячності та побажаннями розвитку й процвітання українському туризму звернулися зі сцени переможці у 14 номінаціях. За підсумками інтернет-голосування і голосування Організаційного комітету, нагороду Кyiv Tourism Awards-2016 отримали:

— Київський Супутник («Кращий туристичний оператор в’їзного іноземного туризму»);

— Pan Ukraine («Кращий туристичний оператор з внутрішнього туризму»);

— InterContinentalKiev («Кращий готельний комплекс 5*»);

— Хрещатик («Кращий готельний комплекс 4*») — Турист («Кращий готельний комплекс 3*»);

— Dream Hostel («Кращий хостел»);

Канапа («Кращий ресторан національної кухні»);

— Интересный Киев («Краще екскурсійне бюро»);

— УкраинскаяТуристическая газета («Краще висвітлення туристичних заходів у ЗМІ»);

— Міжнародні авіалінії України («Кращий туристичний авіаперевізник»);

Folkua («Кращий в номінації подієвого туризму»);

Dinadis («Кращий туроператор ділового туризму»);

— Олексій Євченко («За особистий внесок у розвиток туризму м.Києва»);  

— "Чорнобиль тур" («За розвиток активного/екстремального туризму»).

Подарунком для всіх присутніх став виступ співачки СвітланиТарабарової

 

Вітаємо всіх домінантів і переможців!

Без сумніву, Києв буде успішною європейською туристичною дестинацією!

Відео- та фотозвіт 

Альбом мероприятия 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.