Звітна прес-конференція Клубу в`їзного медичного туризму inUkraine

Після дoпoвіді прeсoю булo зaдaнo бeзліч питaнь зaснoвникaм Клубу і вжe відбувaвся живий діaлoг. Тaким чинoм, ми бaчимo, щo у пoрівнянні, зa дoсить нeвeликий відрізoк чaсу, Клубу вдалося провести якісну та об’ємну роботу з розвитку в’їзного медичного туризму; вибудований міцний фундамент. Клуб inUkraine відкритий до діалогу та продовженню партнерства з пресою, адже об’єднавшись ми зможемо разом донести українському та міжнародному суспільству, що ми маємо чим пишатися в сфері охорони здоров’я. УКРАЇНА – МОЖЕ! Засновники Клубу inUkraine щиро дякують кожному присутньому журналісту за активну участь та співпрацю. які перспективи чекають наших українських лікарів з розвитком медичного туризму в Україні.
До засобів масової інформації було донесено інформацію про те, що саме Клуб вже встиг виконати. Києва, віце-президент Академії реабілітації та здоров’я людини; Катерина Гриценко – представник медичної мережі «Добробут». Далі керівництво звітувало, про відповідність реальних дій до оголошеної стратегії розвитку Клубу inUkraine 21 грудня 2015 року. Таким чином, станом на 22 лютого 2016 року, Клубом inUkraine було виконано: Розпочалася Пресс конференція із вступних вітальних слів Президента та засновників Клубу inUkraine.
В свою чергу Сергій Бучинський відмітив перспективи розвитку медичного туризму в Україні в сфері реабілітації. Інна Дащенко, представник лікарського співтовариства, розповіла
Акцент доповіді Президента Клубу саме на формуванні бренду України, як вагомого конкурента на ринку медичного туризму світу. 6. 4. Тематика: Презентація Клубу inUkraine. Незалежний міжнародний експерт дискусії — генеральний директор компанії Mercury Healthcare International – проф. 7. З таким темпом розвитку та виконання обіцяного, учасники inUkraine набудуть ваги на міжнародному ринку медичного туризму досить швидко.  Презентація діяльності inUkraine на міжнародній конференції з медичного туризму HTI у Відні (Австрія) в період з 2 по 5 березня 2016 року. Розроблена програма зовнішньо-економічної діяльності inUkraine. Презентований розроблений дизайн та стилістика. — Сертифікація учасників засідання. Підготовка та запуск офіційного сайту Клубу inUkraine — ukrainemedicaltourism.com. Презентований дизайн та імідж. II засідання Клубу — 10 лютого 2016 року у форматі круглого столу, яке було присвячене питанням внутрішньої та зовнішньої (міжнародної) акредитації медичних закладів України — учасників Клубу inUkraine та її доцільності. 8. 1. Латвія та ін. Проведення Першого засідання — 21 грудня 2015 року. Розроблена програма рекламно-інформаційно підтримки учасників inUkraine. Підготовка та організація участі членів Клубу inUkraine у Міжнародній Школі Медичного Туризму та B2B Workshop – у 2-х країнах одразу – Казахстані та Азербайджані. 5. 2. — Страхова медицина у розрізі в’їзного медичного туризму в Україну. 3. Видання офіційного каталогу учасників Клубу, що буде розповсюджуватися відповідно до програми ЗЕД. Тодд (пряме SKYPE-включення Україна – США). — Сертифікація учасників засідання.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.